Transformacijos Grupė kurioje prasidėjo mano kelionė į sąmoningumą per Jausmus. Šiandien turėjome antrąjį plaukimą po metų laiko. WoW kokį atradimą suradau.. #Refleksija #mastermind su Marina Valiukoniene priešakyje =) p.s. Kas norit savo gyvenime pokyčių, asmeniškai rekomenduoju, juoba pats metus laiko, man pačiam netikėta, išbuvau..

Beje visai fainas maršrutas praplaukti su super gražiomis, sutvarkytomis vietomis stabtelėti pavėsyje ant suolų su bendru stalu =)
Artiom Rybakov suderino šį maršrutą, užsakė baidares ir suorganizavo visą logistiką.
https://www.komoot.com/tour/t20614888…

Galop mano nauja kryptis / siekiamybė iki 2021-06-21, išsipildys tiek kiek būsiu vertas =)

Atvirai dalinuosi viešai ir užklausa visatai.. :
⤵️
“Gyvenu nuosavame gražiame, jaukiame name su veja, savo žmona Irena Garjone ir mūsų gyvūnais Žvėryne Vilniuje. Padengti visi įsiskolinimai ir finansiniai įsipareigojimai. Jaučiuosi laimingas ir ramus, lengvai su džiaugsmu. 🎈❤️ Nuostabūs santykiai su Irena, mano Mama ir jos tėvais, savo vaikais ir aplinkiniais. Esame sveiki ir aiškume. Vairuoju nuosavą Ford mustang 2014 metų v6. Eksponentiškai auga personalizuotų čiužinių prekybos ir gamybos verslas. #MyliuSave laidos yra žiūrimos ir vertinamos sąmoningų žiūrovų ir laidos būsimi dalyviai noriai laukia savo eilės. Turiu asmenines min. 5000 eur pajamas per mėnesį atskaičius mokesčius.”

P. S. Video iš po pernai plaukimo, nuo kurio prasidėjo progresas ir jausmų bei atradimu karuselė, mano gyvenimo aiškumo link =)
https://kiaulakis.lt/nuostabi-kelione-saves-pazinimo-link-prisipazinimas/

Mano gausos projektai https://CiuziniuCentras.lt ir https://MiegoAmbasadorius.lt

O dūšiai mielas http://www.MyliuSave.lt

darius@kiaulakis.lt

Peržiūrėti įrašus

Pakomentuokite

El. pašto adresas nebus skelbiamas.